Organigrama

CURSOS 2024: Xa están abertos os prazos de inscripción a Inscripción Cursos Adestradores Fed. Galega Ximnasia 2024 Acceder aquí

Xunta directiva

  • Presidente: José Manuel Estévez Feijoo.
  • Vicepresidentes: Pilar Álvarez Rey e Antonio Álvarez Rodríguez.
  • Secretario Xeral: Mª Belén Ferreiro Amoedo.
  • Secretaría Técnica: Mª Cristina González Sueiro.
  • Tesoreiro: Xoel Rodríguez Piñeiro.
  • Vogais: Elena Sierra Palmeiro e Pilar Pardo Madarro.

Asemblea Xeral

  • Entidades Deportivas: Club Ximnasia Tempo, Club Quicela, Club Violeta, Club Ximnasia Viveiro, Club Treboada, Club Sieiro Acrobacia Vigo, Club Flic Flac, Club Ximnasia Pavillón, Club Escola Ximnasia Pavillón, Escola Deportiva de Barbadas, Club Escola Burgas, Club Acordes Narón, Club Deportivo Ximnasia Rítmica Compostela, Club Ximnasia Oleiros, Club Ximnasia Rítmica María Barbeito, Club Rítmica Coruña, Club Rítmica Milenium, Club Ximnasia Rítmica Viravolta, Club Rítmica Kendra, Club Xirandela, Club Gravitty, Club Ximnasia BayoSil, Club Rítmica Agarimo, Club Apostol Santiago, Club Biqueira, Club Rítmica Grand Jeté, Club In Mare, Club Maniotas, Club Rítmica Salnés, Club Saraiba ED Poio, Club Vilarousa Ximnasia, Club Ximnasia Arousa
  • Adestradoras: Nelly Bouso Gasalla, Raquel Dafonte Rodríguez, Alba Estévez López, Aarón Castro Guerra, Pablo C. Hinojar Rey, Ana Lenochka Yaquimenko Delascio.
  • Ximnastas: Saioa Salgueiro Martínez, Melania Rodríguez Muñoz, Ana Vilela Iglesias, Paula López Arias, Elena Torres Martínez, Paula Castro Trillo, Lucia Dorado de Sousa, Tania Gayoso Felpeto, Alba Méndez Losada, Uxía Costa Pailos .
  • Xuíces: Sandra Estrada Fernández, Zeltia Natividade Garcia Ben, Elena Sierra Palmeiro, Ana Fuentes Cid, Roxana Cutillas Barreiro.

Comisión delegada

  • Entidades Deportivas: Club Sieiro Acrobacia Vigo, Club Flic Flac, Club Ximnasia Pavillón, Escola Deportiva de Barbadás.
  • Ximnastas: Melania Rodríguez Muñoz.
  • Adestradores/as: Alba Estévez López e Pablo Clemente Hinojar Rey.
  • Xuíces: Zeltia Natividade García Ben e Sandra Estrada Fernández.

Comité de disciplina deportiva

  • Integrantes: Jose Manuel Estévez Feijoo, Antonio Álvarez Rodríguez, María de los Ángeles Fernández Villarino e Santiago Filgueira Bravo.
Real Federación Española de Gimnasia
Deputación de Ourense
Deputación da Coruña
Deputación de Pontevedra
Deputación de Lugo
Concello de Vigo
Vigo Terreo de Xogo
O noso sitio web usa cookies propias e de terceiros con fins analíticos e de mercadotecnia. Para continuar navegando é necesario aceptar a política de cookies.
Política de Cookies Aceptar